O mnie

Cześć! Mam na imię Mariola i pomogę Ci w rysunkowy sposób przedstawić Twoją wiedzę!

Lubię poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, najczęściej online. Wiem, jak ważne jest to, by zdobyta wiedza została w głowie na dłużej i można było szybko zajrzeć do skondensowanych notatek, zamiast ponownie przeglądać cały materiał szkoleniowy.

Wiedz ze zszkoleń w formie notatek wizualnych.
Zdobywanie wiedzy na kursach online.

Od kilku lat intensywnie biorę udział w wielu webinarach, szkoleniach i kursach. Doświadczyłam, jak dużo jest dostępnej wiedzy, ale jak trudno znaleźć czas na zrobienie dobrych notatek.  Sama najpierw korzystałam z notatek wizualnych innych osób, które pozwalały mi szybko wrócić do materiałów z webinarów. Później robiłam sketchnotki na własne potrzeby, aby lepiej zapamiętać wiedzę z kursów czy filmików TED. Zamieszczałam je też na Facebooku, aby znajomi mogli z nich skorzystać i gdy inni zaczęli mi mówić, że moje notatki są dla nich przydatne, to zaczęłam tworzyć je także na zamówienie.

Fakty o mnie

Mam czas dla rodziny.

Wielokrotnie zmieniałam miejsca zatrudnienia. Pozwoliło mi to spróbować różnych systemów pracy i ostatecznie zrozumiałam, że chcę pracować na własnych zasadach. Wolę sama decydować o tym, ile i kiedy pracuję, dzięki czemu jestem bardziej wydajna, a jednocześnie mam czas dla rodziny.

Samodzielnie zrobiłam stronę intenretową.

Nigdy nie byłam i nadal nie czuję się „komputerowa” — zawsze obawiam się, że coś popsuję i wtedy o pomoc  proszę męża.  Pomimo to, gdy trzeba to się przełamuję i uczę się programów komputerowych, robienia grafik czy budowania strony WWW. Tę stronę, którą właśnie przeglądasz, zbudowałam samodzielnie.

Moje wady i zalety.

Mój mąż kiedyś powiedział do moich rodziców: „Mariola ma jedną wadę: nie umie kłamać”. Wad mam zdecydowanie więcej, ale akurat tę uważam za zaletę ;).

Lubię czytać książki.

Uwielbiam jeść białą czekoladę i czytać książki.

Czasami za dużo mówię.

Czasami za dużo mówię ;).