Jeśli chcesz skorzystać z gotowych pomocy rysunkowych lub moich szkoleń dla mam, to zapraszam do mojego SKLEPU.

 

Jeśli zaś chcesz skorzystać z usługi rysowania na indywidualne zamówienie, to zapoznaj się z moją ofertą poniżej.

Jeśli prowadzisz szkolenia, webinary, podcasty – moja oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego?
Ponieważ w rysunkowy sposób przedstawiam Twoją wiedzę, dzięki czemu Ty skuteczniej przekazujesz ją innym.

Tworzę:

  • notatki wizualne z webinarów, szkoleń, podcast’ów, artykułów itp.,
  • infografiki,
  • ilustracje do prezentacji na wystąpieniach publicznych,
  • ilustracje do książek
  • animacje rysunkowe.

Notatki wizualne (sketchnotki)

Notatki wizualne (sketchnotki) z Twoich szkoleń, webinarów, podcastów. Pomóż swoim uczestnikom lepiej zapamiętać przekazywaną przez Ciebie wiedzę – zamów sketchnotki ze swoich wydarzeń.

Boisz się, że po Twoich szkoleniach wiedza za szybko ulatuje z głowy Twoich odbiorców? Chcesz, aby uczestnicy Twoich kursów, webinarów, słuchacze podcastów, czytelnicy Twoich artykułów na dłużej zapamiętali wiedzę, którą im przekazujesz oraz mogli łatwo i szybko wrócić do omawianego materiału?

Dobrze trafiłeś. Rysuję sketchnotki, inaczej notatki wizualne, dzięki którym Twoi odbiorcy usystematyzują zdobytą wiedzę, lepiej zapamiętają kluczowe informacje i szybciej wrócą do omówionego materiału. Notatki wysyłam w wersji elektronicznej, abyś mógł przesłać je uczestnikom gotowe do druku w formacie A4.

Infografiki

Chcesz przedstawić swoje dane i informacje w sposób atrakcyjny i czytelny? Nie widać Cię w social mediach?
Tworzę infografiki, dzięki którym Twój przekaz stanie się łatwy do zapamiętania i przystępny dla odbiorców.

Tworzę infografiki na FB służące jako zdjęcie w tle, zwykły post lub grafikę do posta reklamowego. A ponieważ posiadam kilka lat doświadczenia w prowadzeniu fanpage’y małych firm i przygotowywaniu dobrych reklam (grafika, tekst, ustawienia) zatem wiem, jak skutecznie prowadzić fanpage. Podpowiem, jak napisać atrakcyjny post oraz doradzę w jego części graficznej, udzielę również wskazówek dotyczących pisania tekstu do zdjęcia w tle.

Ilustracje do prezentacji

Chcesz wyróżnić swoją prezentację wśród prelekcji innych mówców?
Tworzę autorskie ilustracje do prezentacji, które podkreślą charakter Twojego wystąpienia i będą z Tobą spójne. Dzięki nim odbiorcy lepiej zapamiętają Twoje wystąpienie, a Ty wyróżnisz się na tle konkurencji i podkreślisz swoją indywidualność.

Ilustracje do książek

Piszesz książki, opowiadasz w nich niesamowite historie i szukasz kogoś, kto zilustruje Twoje dzieło? Już nie szukaj, Jesteś we właściwym miejscu. Wypróbuj koniecznie, aby się przekonać – zapraszam do współpracy!

Etapy współpracy

Kontakt

Wypełnij formularz lub wyślij e-mail.

Poznaję Twoje potrzeby

Dopytuję o Twoje preferencje, potrzeby, co pozwala mi przygotować dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Ustalenie szczegółów

Ustalamy cenę i termin wykonania.

Materiał od klienta

Otrzymuję od Ciebie materiały, na podstawie których wykonam materiał rysunkowy.

Bezpłatna próbka

Przy pierwszym zleceniu mogę przygotować bezpłatną próbkę, która będzie częścią docelowego zlecenia (np. 1/5 docelowej infografiki).

Zlecenie

Zlecasz mi całość materiału rysunkowego lub dodatkowe rzeczy.

Akceptacja

Akceptujesz materiał rysunkowy lub zlecasz poprawki.

Gotowe!

Wysyłam gotowy materiał rysunkowy w PDF/JPG/PNG.

Opinie

Zamówiłam rysunki 5 ośmiornic. W skali 1-5 to współpracę z Tobą, Mariola, oceniam na 5 ;). Pasuje mi Twój konkret. I jeżeli otrzymuję, to co chciałam, to dla mnie jest to najważniejsze – widzę, że się rozumiemy. Odgadujesz trafnie moje potrzeby.

Gdy pojawiła się sytuacja, że potrzebowałam tych rysunków, to sobie przypomniałam, że kiedyś była taka osoba, której infografiki mi się podobały i które mi mignęły na Facebooku kilka lat temu. Tą osobą byłaś właśnie Ty! I teraz, gdy potrzebowałam tych rysunków to przeszukałam Facebooka i na szczęście, udało mi się do Ciebie dotrzeć ;).

Joanna Mollin

www.crewcertfinder.com

Mariola z Rysunkowo mi narysowała dla moich klientek przepiękne podsumowania z kilkunastu webinarów (w tym z rocznego wyzwania „Uwolnij moc”). Każda notatka była dopracowana, przejrzysta i bardzo szczegółowa. Zawierała wszystko to, co chciałam podkreślić i przekazać moim uczestniczkom.
Polecam Wam serdecznie wsparcie Marioli, bo jej twórczość niesamowicie wzbogaca doświadczenie, które otrzymują uczestnicy webinarów i myślę, że także pomaga lepiej przyswoić wiedzę, oraz łatwiej wdrożyć ją w życie :).

Joanna Baranowska

coach mam na własnych zasadach i edukator Pozytywnej Dyscypliny, Pozytywna Dyscyplina

Polecam współpracę z Rysunkowo mi! Podczas szkolenia: Facebook & Instagram wykonała sketchnotki, które później były wykorzystywane przez słuchaczy do lepszego zapamiętania treści z warsztatu. Wszystko wykonane szybko, zwięźle, ale treściwie i bardzo fajnie. Mariola wykonała również notatki wizualne do mojego newslettera.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wiem, że będę nadal korzystała z jej usług Rysunkowo mi.

Agnieszka

Social Media Mixer

Mariola narysowała sketchnotki do mojego kursu online z organizacji czasu dla mam. Do każdego modułu stworzyła genialnie skondensowaną grafikę z najważniejszymi informacjami dotyczącymi konkretnego tematu. Pamiętam, jak na studiach psychologicznych uczyliśmy się o mnemotechnikach, czyli sposobach ułatwiających zapamiętywanie i stosowaliśmy je na co dzień, aby szybciej przyswajać materiały z wykładów i ćwiczeń. Sketchnotki Marioli to rodzaj mnemotechnik, kolorystycznie dopasowanych do materiałów z kursu, zabawnych, prostych i trafiających w samo sedno!
Według mnie to świetne uzupełnienie materiałów z mojego kursu. Uczestniczkom bardzo się spodobały. A ja jestem nimi zachwycona i cieszę się bardzo, ze Mariola będzie tworzyć sketchnotki do mojego kolejnego treningu online dla rodziców ;).

Magdalena Fabritius

psycholog, trener, autorka książki o masażu niemowlęcym, prowadzi stronę Pozytywne Rodzicielstwo, wspiera rodziców w rozwoju osobistym, prowadzi konsultacje psychologiczne, warsztaty masażu i kursy online dla mam, Pozytywne Rodzicielstwo

Mariola wykonała dla mnie ilustracje do prezentacji, której potrzebowałam podczas konferencji Food and Health w Gdyni. Mariola wykonała również dla mnie infografikę na mój fanpage na Facebooku. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Mariolą, która przed wykonaniem zlecenia dokładnie wypytała mnie jakie mam oczekiwania. Dzięki temu dostając gotowe ilustracje czy infografikę byłam zachwycona. Praca wykonana przez Mariolę była idealnie trafiona w mój gust. Cieszę się, że mogę korzystać z usług Rysunkowo mi.
Dzięki ilustracjom czy infografikom wykonanym w charakterystyczny sposób mogę wyróżnić się i jestem bardziej zapamiętywana przez osoby, które słuchają mojej prezentacji oraz osoby, które obserwują mój fanpage.

Izabela Ryska

biotechnolog leków, producent kosmetyków naturalnych, laureatka Konkursu Gdyński Biznesplan 2017, Izabela Rylska Cosmetics

Mariola przygotowała dla mnie notatki wizualne, które ostatecznie trafiły do zeszytu kursowego. Nie muszę mówić, że uczestnicy kursu są nimi zachwyceni?
Notatki w bardzo prosty i przystępny sposób wyłuskują istotę każdej lekcji i rewelacyjnie nawigują po całości materiału. Do tego są świetne jakościowo, idealnie w temacie dopasowania kolorystycznego, wykonane z dbałością o detale i do tego w bardzo krótkim czasie. Jestem pewna, że to nie ostatnia nasza współpraca :).

Katarzyna Tajcher

fotografka, Katarzyna Tajcher

Sprawdź mnie – specjalnie dla Ciebie przygotuję bezpłatną próbkę z fragmentu dostarczonych przez Ciebie materiałów! Aby zamówić darmową próbkę materiału rysunkowego, WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY lub napisz na adres e-mailowy: [email protected].