Jesteś mamą, która pracuje z domu?

Chcesz pracować efektywniej, by mieć więcej czasu dla siebie i rodziny?

 

Pobierz bezpłatne nagranie mp3
„Poznaj 3 sposoby na efektywną pracę z domu, będąc mamą, dzięki którym będziesz mieć więcej czasu dla siebie i rodziny”.

 

ubrania obrazki dla dzieci

Jest to takie nagranie, za które zapłaciłabym i to dużo 7 lat temu, gdy zaczynałam pracować z domu, mając 1 syna i po omacku szukałam rozwiązań. Zajęło mi to dużo czasu, nerwów i kłótni.
Tobie tego oszczędzam 😉

Ważne: Nie uważam, że wszystko jest kwestią organizacji!
Wręcz moje klientki dzięki mnie świadomie i ze spokojem odpuszczają wiele rzeczy, decydując co w danej chwili jest dla nich ważniejsze.

 

 

Nazywam się Mariola Olkowicz i jestem mamą 3 synów (8 lat, 4,5 roku i roczniak).

Angażuję i mobilizuję mamy dzieci w wieku 2-8 lat do zmian, dzięki którym będą miały więcej energii i radości w swoim życiu oraz więcej czasu dla siebie. Pokazuję jak to osiągnąć poprzez łatwiejszą współpracę z dziećmi z wykorzystaniem Pozytywnej Dyscypliny (której jestem Edukatorką) i organizację pracy z domu.

Od kilku lat pracuję z domu prowadząc własną firmę. Dziadków mamy daleko, nie zatrudniam niani, a mimo to mam czas na rodzinę, pracę z domu i odpoczynek, dla siebie, a jednocześnie zarażam innych energią i pozytywnym nastawieniem 😉

 

Opinie o pracy ze mną:

Mariolę poznałam na Instagramie i od razu bardzo spodobało mi się to, że pokazuje, w jaki sposób pracuje z domu mając trójkę małych dzieci. Bardzo mnie urzekło, że tak szczerze opowiada o swoich doświadczeniach, dzieli się swoimi sprawdzonymi sposobami, a przy tym nie pokazuje tego jako jedyne słuszne rozwiązania.

Mary Czekaj, mama dwuipółlatki oraz właścicielka bloga i sklepu z ebookami “Roślinnie jest pysznie”

 

Mariola jest praktykiem od organizacji pracy z domu przy dzieciach. Posiada niesamowitą wiedzę z różnych dziedzin: organizacji pracy, Pozytywnej Dyscypliny, produktywności, i łączy ją tak, aby niesamowicie wspierać mamy pracujące z domu. […] Ale przede wszystkim czuje też, że wspieram samodzielność swoich dzieci, zamiast im coś nakazywać – rozwijam je. […] i dzięki wskazówkom Marioli moje dzieci od początku rozumiały, że praca z domu to praca jak każda inna i wiedziały, kiedy mają mamę dla siebie, a kiedy trzeba poczekać. Polecam produkty Marioli wszystkim mamom pracującym z domu, dla których ważne jest wychowanie samodzielnych dzieci i jednocześnie ich własna samorealizacja i wygospodarowanie czasu przy tym wszystkim po prostu dla siebie.

Justyna Stańska