Rekomendacje

Zamówiłam rysunki 5 ośmiornic. W skali 1-5 to współpracę z Tobą, Mariola, oceniam na 5 ;). Pasuje mi Twój konkret. I jeżeli otrzymuję, to co chciałam, to dla mnie jest to najważniejsze – widzę, że się rozumiemy. Odgadujesz trafnie moje potrzeby.

Gdy pojawiła się sytuacja, że potrzebowałam tych rysunków, to sobie przypomniałam, że kiedyś była taka osoba, której infografiki mi się podobały i które mi mignęły na Facebooku kilka lat temu. Tą osobą byłaś właśnie Ty! I teraz, gdy potrzebowałam tych rysunków to przeszukałam Facebooka i na szczęście, udało mi się do Ciebie dotrzeć ;).

Joanna Mollin

www.crewcertfinder.com

Mariola z Rysunkowo mi narysowała dla moich klientek przepiękne podsumowania z kilkunastu webinarów (w tym z rocznego wyzwania „Uwolnij moc”). Każda notatka była dopracowana, przejrzysta i bardzo szczegółowa. Zawierała wszystko to, co chciałam podkreślić i przekazać moim uczestniczkom.
Polecam Wam serdecznie wsparcie Marioli, bo jej twórczość niesamowicie wzbogaca doświadczenie, które otrzymują uczestnicy webinarów i myślę, że także pomaga lepiej przyswoić wiedzę, oraz łatwiej wdrożyć ją w życie :).

Joanna Baranowska

coach mam na własnych zasadach i edukator Pozytywnej Dyscypliny, Pozytywna Dyscyplina

Polecam współpracę z Rysunkowo mi! Podczas szkolenia: Facebook & Instagram wykonała sketchnotki, które później były wykorzystywane przez słuchaczy do lepszego zapamiętania treści z warsztatu. Wszystko wykonane szybko, zwięźle, ale treściwie i bardzo fajnie. Mariola wykonała również notatki wizualne do mojego newslettera.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wiem, że będę nadal korzystała z jej usług Rysunkowo mi.

Agnieszka

Social Media Mixer

Mariola narysowała sketchnotki do mojego kursu online z organizacji czasu dla mam. Do każdego modułu stworzyła genialnie skondensowaną grafikę z najważniejszymi informacjami dotyczącymi konkretnego tematu. Pamiętam, jak na studiach psychologicznych uczyliśmy się o mnemotechnikach, czyli sposobach ułatwiających zapamiętywanie i stosowaliśmy je na co dzień, aby szybciej przyswajać materiały z wykładów i ćwiczeń. Sketchnotki Marioli to rodzaj mnemotechnik, kolorystycznie dopasowanych do materiałów z kursu, zabawnych, prostych i trafiających w samo sedno!
Według mnie to świetne uzupełnienie materiałów z mojego kursu. Uczestniczkom bardzo się spodobały. A ja jestem nimi zachwycona i cieszę się bardzo, ze Mariola będzie tworzyć sketchnotki do mojego kolejnego treningu online dla rodziców ;).

Magdalena Fabritius

psycholog, trener, autorka książki o masażu niemowlęcym, prowadzi stronę Pozytywne Rodzicielstwo, wspiera rodziców w rozwoju osobistym, prowadzi konsultacje psychologiczne, warsztaty masażu i kursy online dla mam, Pozytywne Rodzicielstwo

Mariola wykonała dla mnie ilustracje do prezentacji, której potrzebowałam podczas konferencji Food and Health w Gdyni. Mariola wykonała również dla mnie infografikę na mój fanpage na Facebooku. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Mariolą, która przed wykonaniem zlecenia dokładnie wypytała mnie jakie mam oczekiwania. Dzięki temu dostając gotowe ilustracje czy infografikę byłam zachwycona. Praca wykonana przez Mariolę była idealnie trafiona w mój gust. Cieszę się, że mogę korzystać z usług Rysunkowo mi.
Dzięki ilustracjom czy infografikom wykonanym w charakterystyczny sposób mogę wyróżnić się i jestem bardziej zapamiętywana przez osoby, które słuchają mojej prezentacji oraz osoby, które obserwują mój fanpage.

Izabela Ryska

biotechnolog leków, producent kosmetyków naturalnych, laureatka Konkursu Gdyński Biznesplan 2017, Izabela Rylska Cosmetics

Mariola przygotowała dla mnie notatki wizualne, które ostatecznie trafiły do zeszytu kursowego. Nie muszę mówić, że uczestnicy kursu są nimi zachwyceni?
Notatki w bardzo prosty i przystępny sposób wyłuskują istotę każdej lekcji i rewelacyjnie nawigują po całości materiału. Do tego są świetne jakościowo, idealnie w temacie dopasowania kolorystycznego, wykonane z dbałością o detale i do tego w bardzo krótkim czasie. Jestem pewna, że to nie ostatnia nasza współpraca :).

Katarzyna Tajcher

fotografka, Katarzyna Tajcher

Sprawdź mnie – specjalnie dla Ciebie przygotuję bezpłatną próbkę z fragmentu dostarczonych przez Ciebie materiałów! Aby zamówić darmową próbkę materiału rysunkowego, WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY lub napisz na adres e-mailowy: rysunkowomi@gmail.com.