Regulamin sklepu internetowego www.rysunkowomi.pl/sklep

Właścicielem i administratorem sklepu www.rysunkowomi.pl/sklep jest przedsiębiorstwo „Mariola Olkowicz” Mariola Olkowicz, z siedzibą przy ul. Wielkopolskiej 26/4, 80-180 Gdańsk, NIP: 5372480513 , REGON: 382985623 .

Wymagania techniczne

Do skorzystania ze sklepu i z zakupionych produktów elektronicznych wymagane jest spełnienie następujących wymagań minimalnych:
– posiadanie komputera z przeglądarką internetową umożliwiającą przeglądanie stron WWW.
– włączona obsługa cookies w przeglądarce.
– możliwość odtwarzania materiałów wideo w formacie .MP4 albo .webm.
– możliwość otwierania i edycji materiałów graficznych w formacie png,
– zainstalowane aplikacje umożliwiające odczytywanie plików Adobe PDF.

Sposób zawarcia umowy

Skorzystanie z usług sklepu możliwe jest po prawidłowym zawarciu umowy zgodnie z poniższą procedurą:
– klient dokonuje płatności za usługę, podając dane wymagane przez operatora Przelewy24 lub za pomocą tradycyjnego przelewu.
Przetwarzane są następujące dane: imię, nazwisko, adres, adres e-mail.
Po prawidłowym wypełnieniu formularza zakupu i dokonaniu płatności klient uzyskuje dostęp do zakupionych materiałów (chyba, że jest to Przedsprzedaż, to otrzymuje dostęp do materiałów w terminie podanym przy produkcie) na adres e-mail, podany w formularzu.

Zamówienie

Zamówienia dokonuje się poprzez dokonanie płatności za pomocą operatora Przelewy24 lub przelewu tradycyjnego oraz wypełnienie formularza zakupu dostępnego na stronie serwisu www.rysunkowomi.pl.
Kupujący ponosi całą odpowiedzialność za prawidłowe wypełnienie formularza i podanie prawidłowych danych, takich jak adres e-mail.
Do każdego zakupu dołączane jest e-mailowe potwierdzenie dokonania zakupu.

Faktury (bez VAT w związku ze zwolnieniem ustawowym) wystawiane są na życzenie klienta.

Reklamacje

W przypadku problemów technicznych z dostępem do zamówionego produktu klient może zgłosić reklamację na adres kontakt@rysunkowomi.pl. Wszelkie zgłoszenia rozpatrywane są indywidualnie w ciągu 14 dni.

Zwroty

Zgodnie z polskim prawem, jeżeli zakupisz produkt jako osoba fizyczna (konsument), to przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy, bez podawania przyczyn, w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy (dokonania zakupu). Zgodnie z prawem nie możesz jednak odstąpić od umowy w przypadku, gdy rozpocząłeś już korzystanie z zamówionych usług.

Polityka prywatności

Składając zamówienie, zgadzasz się z polityką prywatności dostępną pod adresem: http://www.rysunkowomi.pl/polityka-prywatnosci/ .